Bodybone Togu - masážní váleček Trigger points

Kód: KS-4877
633 Kč 523 Kč bez DPH
Skladem

Díky anatomicky tvarovanému válečku zažijete dokonalou relaxaci po náročném tréninku nebo po dlouhém dni v práci.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bodybone je anatomicky tvarovaný váleček určený k cílenému uvolnění. Specificky řeší a mobilizuje napětí a blokády v celé oblasti páteře. Akupresurní nástavec - tvrdá umělohmotná kulička na jedné straně Bodybone je speciálně vyvinuta pro bodovou a akupresurní masáž. Váleček je především určený k odstraňovaní Trigger points (spoušťových bodů). 

Trigger points neboli Spoušťový bod je lokální bolestivá svalová dysfunkce, která může vyvolávat přenesenou bolestivost i ve vzdálenějších místech organismu, např. migrény, bolesti krku, dutin, píchání v boku nebo dolní části zad, bolavé nohy, chodidla, apod.

Speciální tvar válečku umožňuje masáž páteřního svalstva bez zatížení samotné páteře.

Regenerační účinek se dosahuje za pomoci silného tlačení na akupresurní body těla. Každý takový bod přímo souvisí s určitým vnitřním orgánem a soustavou organismu. Před zahájením cvičení se poraďte se svým lékařem nebo fyzioterapeutem.

Rozměr:  15 x 6,5 cm

Hmotnost:  430 g

Barva:  Šedá

Velmi kvalitní výrobek německé firmy TOGU splňuje přísné normy EU pro tyto produkty. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC). Materiál Ruton je bez zápachu a je velmi pevný.