Balanční podložka Dynair XXL Ballkissen - Aerobic Level III

Kód: KS-5253
2 337 Kč 1 931 Kč bez DPH
Skladem

Zůstaňte fit díky větší rovnováze, koordinaci a síle. Ideální pro každý trénink nebo meditaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dynair XXL se vyrábí v provedení meditační, Level III a Level IV. Rozdílná je tuhost materiálu. Dynair polštář meditační a Dynair Level III mají stejný stupeň tvrdosti, liší se pouze barvou. Dynair polštář Level IV má nižší tvrdost, je měkčí. Tím, že je měkčí, je větší tréninkový efekt, protože výrobek je více nestabilní. Balanční polštář je ideální podložka pro fitness, terapii, rehabilitaci, jógu, pilates a je vhodný i na cvičení doma.

Balanční podložka Dynair XXL je určena k procvičení rovnováhy, stability a koordinace. Při cvičení dochází k posílení a rozvoji svalů dolních a horních končetin, ale také k posilování hýžďových a břišních svalů. Slouží především pro posílení hlubokých stabilizačních svalů. Pravidelné cvičení napomáhá k odstranění svalového napětí, zlepšuje tělesnou zdatnost a pohybové dovednosti a především je důležité pro psychickou pohodu a duševní rovnováhu. Nafouknutím nebo vyfouknutím přiloženou hustilkou lze regulovat labilitu balanční podložky. Čím méně je polštářek nahuštěný, tím více je labilní. Balanční podložka XXL má jako ukončení zátku.

Jedna strana je s kulatými měkkými masážními výstupky, které slouží ke stimulaci reflexních zón a druhá strana je hladká.

Rozměr:  50 cm průměr, výška 14cm

Barva:  Modrá

Příslušenství:  Hustilka

Hmotnost:  2500 g

Nosnost:  200 kg

Velmi kvalitní výrobek německé firmy TOGU splňuje přísné normy EU pro tyto produkty. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC). Materiál Ruton je bez zápachu a je velmi pevný. Všechny podložky Dynair Togu mají sametově hladký povrch.