PhysioBall Standard Ledragomma 85 cm

Kód: KS-8137
737 Kč 609 Kč bez DPH
Skladem

Gymnastik Ball Standard Original Pezzi od firmy Ledragomma je základní a nejvíce používaný gymnastický míč vhodný na sezení a kondiční cvičení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velké značkové míče Gymnastik Ball s označením Standard jsou vyrobeny z velmi kvalitního syntetického materiálu s lesklým povrchem. Díky velkým rozměrům těchto míčů (ø 85, 95, 105cm) a jejich dynamickým vlastnostem jsou vhodné především pro terapeutické účely. Cvičení s gymnastickým míčem snižuje napětí organismu, posiluje břišní a zádové svaly a aktivuje klouby. Míč můžete využít i jako alternativního sedacího nábytku. Tyto větší průměry míčů jsou vhodné pro vyšší postavy. Pro výšku nad 182cm je např. vhodný průměr 85cm. 

Průměr:  85 cm

Barva:  Modrá

Balení:  PE sáček

Testovaná nosnost uváděná výrobcem:  do 400 kg

Cvičení pomáhá zlepšit, či dokonce odstranit poruchy svalového napětí a koordinační poruchy, napravit vybočení páteře (skolióza) a kulatá záda (kyfóza). Cvičení je výborná prevence i proti kardiovaskulárním chorobám a je výborné i pro celkové okysličení organizmu. Rovněž lze zlepšit koordinaci dechu u onemocnění dechového ústrojí.

Při výběru správné velikosti velkého míče dbejte na to, aby hýždě byly o trochu výše než kolena. Správná velikost velkého míče se určuje podle výšky postavy nebo délky paže, měřeno od ramenního kloubu ke konečkům prstů.

Uvedená tabulka je pouze orientační.

 výška postavy       délka paže       průměr míče

    do 155cm            56 - 65cm            55cm

    do 175cm            66 - 80cm            65cm

  nad 175cm            81 - 90cm            75cm

U míčů Ledragomma se bude postupně měnit Logo - Tonkey Active Life. Nová značka Ledragomma: tradiční kvalita s technologií budoucnosti.