Gymnastický míč Hi Fit Maxafe 53 cm

Kód: KS-4987
342 Kč 283 Kč bez DPH
Skladem

Gymnastický míč Original Pezzi® Hi-Fit® Maxafe® od firmy Ledragomma je vhodný pro fitness, kardio trénink nebo na sezení. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti těchto elastických míčů jsou stejné jako u míčů Original Pezzi® Gymnastik Ball-MAXAFE. Dodávají se v bílé perleťové barvě, která se obzvlášť hodí pro kolektivní fitness a aerobní cvičení. Míče Hi Fit jsou určeny především k dosažení správné a příjemné polohy těla při sezení doma, ve škole nebo v kanceláři. Cvičení pomáhá zlepšit, či dokonce odstranit poruchy svalového napětí a koordinační poruchy, napravit vybočení páteře (skolióza) a kulatá záda (kyfóza).

Míče Hi-Fit jsou vyrobené výhradně z (patentovaného) materiálu flexton silpower®. Systém ABS anti-burst zaručuje větší bezpečnost během cvičení - při náhodném propíchnutí míč nepraskne, ale postupně z něho uchází vzduch. Míče jsou vyrobeny v EU dle platných norem. 

Průměr:  53 cm

Barva:  Perleťová bílá

Testovaná nosnost uváděná výrobcem:  do 400 kg

Při výběru správné velikosti velkého míče dbejte na to, aby hýždě byly o trochu výše než kolena. Správná velikost velkého míče se určuje podle výšky postavy nebo délky paže, měřeno od ramenního kloubu ke konečkům prstů.

Uvedená tabulka je pouze orientační.

 výška postavy       délka paže       průměr míče

    do 155cm            56 - 65cm            55cm

    do 175cm            66 - 80cm            65cm

  nad 175cm            81 - 90cm            75cm