Faszio ball TOGU masážní míček ca. 10 cm

Kód: KS-9848
286 Kč 236 Kč bez DPH
Skladem

Speciální fasciální masážní míček německé firmy TOGU pro bodovou masáž chodidel, šíje a paží. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Faszio Ball allround je nový výrobek německé firmy TOGU - masážní míček pro ošetření fascií a svalů. Pravidelné používání umožňuje regeneraci a relaxaci svalů a trénink fascií. Fasciální míček zajistí trvalé uvolnění svalového napětí, lepší krevní oběh a zlepší celkovou pohyblivost a pohodu. Když jsou fascie flexibilní a silné, chrání svaly před poraněním. Míček je ideální pro masáž krku, paží, nohou a dalších částí těla.

Míč Faszio Ball je pružný, elastický a pohodlně padne do ruky. Speciálně vyvinutá směs materiálů je sama o sobě pevná, ale celkově pružná, takže se kulička místně přizpůsobuje tvaru fascie a vyvíjí na její strukturu odpovídající tlak. 

Jehlovým ventilkem si regulujete stupeň tvrdosti, což umožňuje individuální přizpůsobení se potřebám každého jednotlivého člověka. 

Míček lze využít v práci, při cestování i doma. Snadno se čistí, je bez zápachu a je voděodolný. Oproti pěnovým koulím má delší životnost.

Rozměr:  ca. 10 cm

Materiál: Ruton, odolný, 100% recyklovatelný

Velmi kvalitní výrobek německé firmy TOGU splňuje přísné normy EU pro tyto produkty. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC). Materiál Ruton je bez zápachu a je velmi pevný.