Balanční podložka Movin’ Sit Junior 26 cm

Kód: KS-8146
536 Kč 443 Kč bez DPH
Skladem

Masážní balanční podložka firmy Ledraplastic je vhodná do základních a mateřských škol. Stimuluje správné držení těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Movin’ Sit Jr. je malá verze Movin Sit určená pro děti. Speciální klín je určený pro správné držení páteře při dlouhotrvajícím sezení a při bolesti zad. Při pravidelném používání ve škole, doma, v zaměstnání nebo na cestách pomáhá zamezovat deformaci páteře a stimuluje správné fyziologické držení těla. Při sezení na balanční podložce budete procvičovat vzpřimovač páteře a stabilizační svaly. Sezením v její přední části dojde k fyziologickému sklopení pánve, díky němuž dochází ke vzpřímení páteře až po krční oblast.

Měkké masážní výstupky zároveň působí akupresurně. Na jedné straně nestabilní plochy jsou malé půlkulaté akupresurní výstupky a druhá strana je hladká. Balanční polštář (air cushion) je skvělou cvičební, rehabilitační a relaxační pomůckou. Movin Sit můžete přifouknutím přizpůsobit vašim požadavkům.

Rozměr:  26 x 26 x 7 cm

Barva:  Modrá

Doporučená nosnost:  45 kg

Testovaná nosnost:  max. 200kg

Věk:  3+ 

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES). 

Vhodné pro děti od 3 let: obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.