Balanční podložka Balance Trainer 60 cm s madly

Kód: KS-12742
1 459 Kč 1 206 Kč bez DPH
Skladem

Balanční podložka je určena k posilování i tréninku stability a koordinace. Je to ideální pomůcka pro váš funkční trénink.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cvičební balanční vzduchová podložka Balance Trainer s pevnou plastovou základnou je ideální pro všechny pohybová cvičení - fitness, aerobik, pilates, jógu, fyzioterapii, rehabilitaci a je vhodná i na cvičení doma. Balanční podložka typu "BOSU" je využívána především při balančních cvičeních. Dome ball se používá dvěma různými způsoby a to buď plochou stranou nahoru nebo touto stranou dolů. Pomáhá v prevenci proti bolesti zad.

Pravidelné cvičení napomáhá k odstranění svalového napětí, zlepšuje tělesnou zdatnost a pohybové dovednosti a především je důležité pro psychickou pohodu a duševní rovnováhu. Cvičení zapojuje hluboký stabilizační systém trupu a páteře. Aktivuje hluboko uložené svaly, které se často při cvičení nezapojují. Pomocí přiložených gumových expandérů procvičíte svaly horních i dolních končetin. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie od začátečníků až po vrcholové sportovce, např. pro sportovní přípravu nebo rehabilitaci hokejistů a fotbalistů.

Součástí balení je hustilka a gumové expandery.

Průměr:  60 cm

Výška:  22 cm 

Nosnost:  150 kg