Balanční deska - Whally

Kód: KS-13353
2 021 Kč 1 670 Kč bez DPH
Skladem

Všestranné, ergonomicky tvarované prkno je inspirováno tvarem skákající velryby. Houpejte se, balancujte, protahujte se a hrajte si.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jako velryba plující v moři... plavte buď vlevo-vpravo, nebo volně dopředu-dozadu- šťastně. Povrch houpací desky podporuje hmatové vnímání a představivost dětí díky strukturám ve tvaru vln a bublin. Balancování také trénuje koordinaci a smysl pro rovnováhu. Děti mohou na balančním prkně sedět nebo stát a trénovat tak rovnováhu a smyslové podněty. Design ve tvaru velryby může stimulovat dětskou kreativitu a představivost.

  1. Design desky Whally Board KP1005-00B byl inspirován rybami vyskakujícími z vody. Vlny a bubliny na texturovaném povrchu stimulují chodidla a ruce a zároveň zvyšují přilnavost, která chrání děti před uklouznutím.
  2. Tato ergonomická balanční deska je určena pro malé děti, které si na ni mohou sednout nebo se na ni postavit a hrát si tak zábavnou hru na balancování na kamenech.
  3. Vroubkovaný okraj zadní strany je navržen tak, aby zabránil zranění při zachycení prstů.
  4. Vlnitý 3D design základny nabízí dětem nejen pestrou zábavu při houpání na desce, ale také činí balanční aktivitu náročnější než obvykle. 

Hodnota hry

  1. Hra na horní straně prkna umožňuje dětem procvičovat hrubou motoriku, jako je rovnováha a koordinace. Balancování také podporuje posilování středu těla.
  2. Vlnitý 3D design základny desky přináší při houpání efekt nárazů, který pomáhá rozvíjet hmatové smysly dětí.
  3. Houpání doleva a doprava nebo dopředu a dozadu může dětem poskytnout vestibulární stimulaci a posílit rozvoj vestibulární rovnováhy.
  4. Balanční desky Whally se mohou proměnit v kreativní nášlapnou dráhu a pomáhají aktivovat adaptivní motoriku a ochranné reakční schopnosti dětí.

 

Věk:  1,5+

Váha:  1,5 kg

Barva:  Modrá

Maximální zatížení:  60 kg

Rozměr:  62 x 39,5 x 17 cm

Materiál:  Vysoce kvalitní plast

Země původu:  Taiwan