Actiball Grip Togu - tvrdý masážní míč s výstupky

Kód: KS-10930
246 Kč 203 Kč bez DPH
Skladem

Použijte nový fasciální míč pro aktivní regeneraci, masážní a relaxační cvičení. Je velmi užitečný a praktický.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Actiball ® Grip - vyrobený v Německu - je ideální pomůcka pro pravidelnou automasáž, která by se měla stát nedílnou součástí vašeho každodenního života. Automasáž patří mezi nejlepší způsoby jak odstranit stres, zklidnit nervy a navodit pocit pohody. Zajistí trvalé uvolnění svalového a fasciálního napětí, lepší krevní oběh, lepší rozsah pohybu a posiluje tělesné i duševní zdraví.

Masážní půlmíček má na jedné straně malé výstupky pro masáže a na druhé straně má tři zářezy pro lepší uchopení, aniž by míček vyklouzl z ruky. Je určen zejména k masáži horní části těla, horních a dolních končetin.

Díky malému rozměru umožňuje přesnou práci se spoušťovými body (trigger points) a lze jej používat kdekoliv a kdykoliv chcete. Masážní míček může být položený na stole, opřený o zeď nebo položený na podlaze.

Velikost:  ca. 9 cm

Barva:  Černá

Materiál:  Ruton - tvrzený

Materiál je robustní a snadno se čistí, je šetrný k pokožce, bez zápachu a je 100% recyklovatelný. Ve srovnání s pěnovým materiálem má delší životnost.

Velmi kvalitní výrobek německé firmy TOGU splňuje přísné normy EU pro tyto produkty. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC).