Thera Band cvičební guma 45,5m žlutá, slabá

Kód: KS-3930
2 917 Kč 2 411 Kč bez DPH
Skladem

Role 45,5 m lze rozřezat na libovolný počet různých délek pásů. Ideální pro použití při tréninku s většími skupinami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Role Thera-Band v délce 45,5 m jsou vhodné zejména pro profesionální použití v praxi fyzioterapeutů, rehabilitací, fitness center nebo sportovních trenérů. Délka cvičebního pásu může být přizpůsobena individuálním potřebám klienta. Velikost balení nabízí optimální poměr ceny a výkonu.

Pomocí posilovací gumy procvičíte skutečně každou část vašeho těla. Nejčastěji odporová guma nalézá využití v rehabilitacích nebo při cvičení doma, ale stále častěji se posilovací gumy používají i při skupinových lekcích ve fitness nebo pro navýšení zátěže v tréninkových programech profesionálních sportovců. Cvičení s posilovací gumou zvyšuje kondici, zlepšuje držení těla, rovnováhu, posiluje svaly a minimalizuje tlak na klouby.

Podle úrovně odporu jsou posilovací gumy vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Cvičební gumy se vyrábí v různých sílách odporu a jsou od sebe barevně odlišeny. Odpor gumy můžete samozřejmě ovlivnit i užším či širším držením. Posilovací gumu si můžete vzít všude s sebou, takže si s ní můžete zacvičit třeba i v parku, v práci nebo na dovolené.

Slabý žlutý pás je vhodný pro děti, rehabilitaci, starší osoby nebo pro začátečníky.

Délka:  45,5 m

Šířka:  12,7 cm

Tloušťka:  0,20 mm

Materiál:  Latex

Barva:  Žlutá

Tuhost:  Slabá