Aerobic band 2m posilovací guma, středně silná, červená

Kód: KS-4785
141 Kč 117 Kč bez DPH
Skladem

Guma na cvičení v délce 200 cm a šířce 15 cm se používá pro zahřátí svalů i pro procvičení svalových partií celého těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posilovací guma Aerobic je cvičební pomůcka pro kondiční cvičení. Pomocí odporové gumy procvičíte skutečně každou část vašeho těla. Nejčastěji posilovací guma nalézá využití v rehabilitacích nebo při cvičení doma, ale stále častěji se posilovací gumy používají i při skupinových lekcích ve fitness nebo pro navýšení zátěže v tréninkových programech profesionálních sportovců. Díky minimálním rozměrům si posilovací gumu můžete vzít všude s sebou, takže si s ní můžete zacvičit třeba i v parku, v práci nebo na dovolené. 

Podle úrovně odporu jsou posilovací gumy vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Odpor gumy můžete samozřejmě ovlivnit i užším či širším držením. Posilujte svaly paží, hýždí, ramen, břicha, zad a trupu.

Cvičební gumu si můžete dát při běžeckém tréninku do kapsy a přidat si cviky na zpevnění a protažení svalů. Dobrou techniku běhu nelze získat pouze běháním. Základem je zpevněné a silné tělo.

Díky praktickému přepravnímu obalu je odporová guma vhodná ke komfortnímu přenášení.

Délka:  200 cm

Šířka:  15 cm

Tloušťka:  0,3 mm

Materiál:  Neobsahuje latex

Barva:  Červená

Tuhost:  Středně silná