Heavymed Gymnic 0,5 kg jóga míč

Kód: KS-4685
171 Kč 141 Kč bez DPH
Skladem

Posilovací jóga míč je vhodný doplněk pro cvičení jógy, pilates, posilování nebo jej lze využít pro rehabilitační účely.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zátěžový míč je vhodný pro cvičení jógy, pilates, aerobiku (jako náhrada za činky), posilování nebo pro rehabilitační účely. Je vynikající pro zpevnění horní i dolní části těla. č je opatřen povrchovou úpravou z gumy, která zajišťuje výborné uchopení. Pilates míček je pružný a díky své textuře dobře přilne k ruce.

Posilovací míč je rovněž vhodný pro trénink všech míčových sportů - házená, baketbal nebo volejbal. Heavymed je svou velikostí vhodný i jako medicinální míč pro menší děti. Přitažlivé jasné barvy motivují malé děti sportovat s radostí a zábavou.

Hmotnost:  0,5 kg

Průměr:  10 cm

Barva:  Zelená

Výplň:  Voda

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES).

Vhodné pro děti od 3 let. Baleno v PE sáčku. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. Hrozí nebezpečí udušení.