PhysioBall Maxafe 105 cm

Kód: KS-3755
975 Kč 806 Kč bez DPH
Skladem

Original Pezzi® Physioball® Maxafe® od firmy Ledragomma je značkový gymnastický míč vhodný k upevnění Vašeho zdraví i k Vaší relaxaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velké značkové míče Physio Ball® Maxafe® jsou vyrobené výhradně z (patentovaného) materiálu flexton silpower®. Systém ABS anti-burst zaručuje větší bezpečnost během cvičení - při náhodném propíchnutí míč nepraskne, ale postupně z něho uchází vzduch. Protiskluzový povrch míčů je sametově hebký a na omak velmi příjemný. Díky velkým rozměrům těchto míčů (ø 85, 95, 105cm) a jejich dynamickým vlastnostem jsou vhodné pro terapeutické účely. Cvičení s gymnastickým míčem snižuje napětí organismu, posiluje břišní a zádové svaly a aktivuje klouby. Míč můžete využít i jako alternativního sedacího nábytku. Tyto větší průměry míčů jsou vhodné pro vyšší postavy. Pro výšku nad 182cm je např. vhodný průměr 85cm. 

Výrobky italské firmy Ledragomma jsou vyrobeny dle norem v EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobek neobsahuje latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES).

Průměr:  105 cm

Barva:  Antracit

Balení:  PE sáček

Testovaná nosnost uváděná výrobcem:  do 400 kg

Při výběru správné velikosti velkého míče dbejte na to, aby hýždě byly o trochu výše než kolena. Správná velikost velkého míče se určuje podle výšky postavy nebo délky paže, měřeno od ramenního kloubu ke konečkům prstů.

Uvedená tabulka je pouze orientační.

 výška postavy       délka paže       průměr míče

    do 155cm            56 - 65cm            55cm

    do 175cm            66 - 80cm            65cm

  nad 175cm            81 - 90cm            75cm 

U míčů Ledragomma se bude postupně měnit Logo - Tonkey Active Life. Nová značka Ledragomma: tradiční kvalita s technologií budoucnosti.