Memory Ball paměťový gymnastický míč - Gymnic

Kód: KS-11483/55
552 Kč 456 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Spodní část míče je těžší než jeho horní část. Tím se zabrání tomu, aby se míč odkutálel. Ideální pro sezení.

Detailní informace

Velikost: 55 cm
Skladem | KS-11483/55
552 Kč
456 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Memory Ball představuje novou řadu vývoje míče Gymnic Plus. Jeho zvláštnost spočívá v tom, že jeho spodní část je těžší než horní část. Tím se zabrání tomu, aby se míč odvalil, takže je ideální pro použití doma, v práci nebo v tělocvičně pro fitness trénink. Mimořádná hustota dolní polokoule je realizována bez přidávání různých materiálů během výrobního procesu. Z tohoto důvodu míč splňuje stejné vysoké standardy kvality jako všechny ostatní výrobky Gymnic. Paměťový míč má stejné vlastnosti pružnosti jako míč Gymnic Plus a díky materiálu Burst Resistant Quality poskytuje vyšší bezpečnost v případě defektu.

V případě vpichu se míč pomalu vypouští. Systém BRQ pracuje s max. 120 kg. Míče kvality BRQ jsou označeny logem Burst Resistant Quality. Jejich specifický vzorec zabraňuje prasknutí míče v případě defektu. 

Cvičení Vám pomůže zlepšit kondici, odstranit svalové napětí, koordinační poruchy, napravit vybočení páteře, kulatá záda a zlepšit koordinaci dechu.

Barva:  Stříbrná

Doporučená nosnost:  max. 120 kg

Testovaná nosnost:  max. 300 kg

Výrobek je určen pouze pro cvičení s tělesnou hmotností bez přidaného závaží.

Při výběru správné velikosti velkého míče dbejte na to, aby hýždě byly o trochu výše než kolena. Správná velikost velkého míče se určuje podle výšky postavy.

Uvedená tabulka je pouze orientační.

 výška postavy         průměr míče

  155 - 169 cm               55 cm

  170 - 184 cm               65 cm