Gymnastický míč Opti Ball Gymnic 65 cm

Kód: KS-3767
491 Kč 406 Kč bez DPH
Skladem

Opti Ball je značkový gymnastický míč vyrobený z průhledného měkčeného PVC. Míč je velmi efektní a vypadá elegantně a lehce. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opti Ball je značkový gymnastický míč vyrobený z kvalitního průhledného měkčeného PVC. Míč je velmi efektní a vypadá elegantně a lehce. Pomůže Vám zlepšit kondici, odstranit svalové napětí, koordinační poruchy, napravit vybočení páteře, kulatá záda, zlepšit koordinaci dechu. Poslouží jako židle, která navíc stimuluje zádové svalstvo.

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES). 

Průměr:  65 cm

Barva:  Transparentní

Doporučená nosnost:  max. 120 kg

Testovaná nosnost:  max. 300 kg

Varování! V případě defektu míč praskne. Ujistěte se, že míč je používán na povrchu, který je chráněný před špičatými předměty. Není rovněž určen pro cvičení se zátěží, např. s činkou. Je zapotřebí dohledu dospělé osoby.

Při výběru správné velikosti velkého míče dbejte na to, aby hýždě byly o trochu výše než kolena. Správná velikost velkého míče se určuje podle výšky postavy nebo délky paže, měřeno od ramenního kloubu ke konečkům prstů.

Uvedená tabulka je pouze orientační.

 výška postavy       délka paže       průměr míče

    do 155cm            56 - 65cm            55cm

    do 175cm            66 - 80cm            65cm

  nad 175cm            81 - 90cm            75cm

Vhodné pro děti od 3 let: obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Obal není součástí výrobku. Odstraňte z dosahu dětí. V obou případech hrozí nebezpečí udušení.