EggBall Maxafe Ledragomma 45 x 65 cm

Kód: KS-5422/ANT
476 Kč 393 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Elipsa EGG Ball umožňuje vykonávat gymnastická a rehabilitační cvičení s míčem bezpečně a s nejvyšším stupněm stability.

Detailní informace

Barva: Antracit
Skladem | KS-5422/ANT
476 Kč
393 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Klasický oválný tvar míče EGG Ball zajišťuje větší kontakt s podlahou a zaručuje uživateli větší stabilitu během cvičení. Jejich podlouhlý tvar umožňuje sedět zároveň dvěma osobám na stejném míči. Cvičební míč - elipsa je vhodná pro cvičení s dětmi, pro starší osoby a rovněž je velice vhodná pro cvičení osob s handicapem. Míče ve tvaru "vajíčko" jsou neocenitelným pomocníkem pro všechny terapeuty při jejich práci s pacienty.

Míče Eggball Maxafe jsou vyrobené výhradně z (patentovaného) materiálu flexton silpower®. Systém ABS anti-burst zaručuje větší bezpečnost během cvičení - při náhodném propíchnutí míč nepraskne, ale postupně z něho uchází vzduch. Kromě toho řezy (do 5 mm) nebo malé dírky mohou být opraveny speciálně navrženým lepidlem "Fixa-Kit".

Rozměr:  45 x 65 cm

Testovaná nosnost uváděná výrobcem:  do 400 kg  

Výrobky italské firmy Ledragomma jsou vyrobeny dle norem v EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobek neobsahuje latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES). 

Výběr velikosti (velikost postavy - vhodný míč o průměru):
  do 140 cm - EGG Ball 45 cm
  do 155 cm - EGG Ball 55 cm
  do 175 cm - EGG Ball 65 cm
nad 175 cm - EGG Ball 85 cm
 

U míčů Ledragomma se bude postupně měnit Logo - Tonkey Active Life. Nová značka Ledragomma: tradiční kvalita s technologií budoucnosti.