Body Ball 75 cm cvičební míč - Gymnic

Kód: KS-5452
603 Kč 498 Kč bez DPH
Skladem

Gymnastické míče Body Ball jsou měkčí a pružnější než klasické míče řady Gymnic. Míč doporučujeme na relaxační cvičení, jógu nebo fyzioterapii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cvičební míč Body Ball je opatřen softovou úpravou a proto je míč často používán při léčebné terapii. Jsou ideální pro použití v mateřské škole, pro starší osoby, osoby po DMO nebo mozkové příhodě, v rehabilitačních centrech. Body Ball je vyroben ze speciálního měkčeného PVC s patentovanou technologií BRQ. Technologie BRQ (ANTI-BURST) zaručuje větší bezpečnost během cvičení na míči tím, že zabraňuje rychlému úniku vzduchu při jeho náhlém poškození a nedochází tak k prasknutí a roztržení míče.

Výrobky italské firmy Ledraplastic jsou vyrobeny podle norem EU, což zajišťuje garanci nezávadnosti materiálu. Výrobky neobsahují latex, těžké kovy nebo zakázaná změkčovadla (směrnice EU 2005/84/ES). 

Průměr:  75 cm

Barva:  Žlutá

Doporučená nosnost:  max. 120 kg

Testovaná nosnost:  max. 300 kg

Při výběru správné velikosti velkého míče dbejte na to, aby hýždě byly o trochu výše než kolena. Správná velikost velkého míče se určuje podle výšky postavy nebo délky paže, měřeno od ramenního kloubu ke konečkům prstů.

Uvedená tabulka je pouze orientační.

 výška postavy       délka paže       průměr míče

    do 155cm            56 - 65cm            55cm

    do 175cm            66 - 80cm            65cm

  nad 175cm            81 - 90cm            75cm