AeroStep XL dvoupodložka

Kód: KCK-AERSTE-XL-STR
Značka: TOGU
3 120 Kč 2 578,51 Kč bez DPH

Zvolte variantu

AeroStep - patentovaný v Německu - je vyroben z materiálu Ruton. Materiál Ruton je bez zápachu a vyznačuje se extrémní pevností cca. 200 kg. Výrobek je latex-free a neobsahuje žádné zakázané ftaláty (podle směrnice EU 2005/84 / ES). AeroStep je dvoukomorová vzduchová podložka, která díky pevné spojovací základní desce zaručuje obzvlášť dobrou fixaci polohy.

Detailní informace

Barva: Stříbrná-hladká
3 dny | KCK-AERSTE-XL-STR
3 120 Kč
2 578,51 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Díky vzduchovým komorám vyžaduje AeroStep neuvěřitelně rychlé reakce na změnu polohy. Podložka je vhodná pro nácvik motoriky, rovnováhy, posilování dolních, ale i horních končetin, posilování břišního svalstva. Slouží pro posílení hlubokých stabilizačních svalůVhodné cvičení konzultujte se svým lékařem nebofyzioterapeutem. Možno využít pro nácvik step-aerobiku, pro domácí cvičení, pro rehabilitaci, vhodná pomůcka rovněž při tréninku hokeje, fotbalu či volejbalu. U AeroStep XL je výhodou velká nástupní plocha, která zaručuje vyšší pohybovou bezpečnost při cvičení. 

Rozměry: 51x37x8 cm

Hmotnost: 2 800 g

Nosnost: cca 200 kg 

www.youtube.com/watch

Doporučujeme pro aerobní cvičení, rovněž tak i pro rehabilitaci, pro nácvik stability u fotbalistů a hokejistů, vhodné i pro domácí intenzivní cvičení.