Activa Disk Maxafe, 40 cm

Kód: LED-ACDIMA-40-BIL
Značka: Ledragomma
560 Kč 462,81 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Používáním Activa Discu při sezení přednostně posilujete zádové a břišní svalstvo, cviky ve stoje zamezíte poranění dolních končetin. Užívá se ve sportovní přípravě mužstev k proprioceptivnímu a rovnovážnému cvičení, ve fyzioterapeutické rehabilitaci k odstraňování různých patologií dolních končetin.

Detailní informace

Barva: Červená
3 dny | LED-ACDIMA-40-CVN
560 Kč
462,81 Kč bez DPH
Barva: Modrá
3 dny | LED-ACDIMA-40-MOD
560 Kč
462,81 Kč bez DPH
Barva: Zelená
3 dny | LED-ACDIMA-40-ZEL
560 Kč
462,81 Kč bez DPH
Barva: Černošedá
3 dny | LED-ACDIMA-40-CER
560 Kč
462,81 Kč bez DPH
Barva: Bílá
3 dny | LED-ACDIMA-40-BIL
560 Kč
462,81 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Vzduchová podložka Activa Disc Maxafe od italské firmy Ledragomma je vyrobena z příjemného exkluzivního materiálu the flexton silpower® (patent). Díky jedinečným vlastnostem tohoto materiálu podložka při náhodném propíchnutí nepraskne, neroztrhne se, ale postupně pomalu z ní uniká vzduch. Tato vlastnost zajišťuje větší bezpečnost během používání. Kromě toho řezy (do 5mm) nebo malé dírky mohou být opraveny speciálně navrženým produktem “Fixa-Kit”. Nestabilní podložku lze využít na židli nebo pod chodidla. Použitím při sezení, jako sedacího klínu, posilujete zádové a břišní svalstvo. Cvičením ve stoje posílíte dolní končetiny, čímž předejdete jejich poranění. Používá se ve sportovní přípravě mužstev k proprioceptivnímu a rovnovážnému cvičení. Activa Disc můžete přifouknutím přizpůsobit vašim požadavkům.

Rozměr: 40 cm průměr 

Neslouží k poskakování. Při cvičení a masáži nohou je nutné používat podložku bez obuvi. Vhodné pro děti od 3 let - obsahuje zátku, aby neucházel vzduch. Hrozí nebezpečí udušení. Vyrobeno podle směrnic EU.

Cvičební jednotka