Dynair PRO Togu

Kód: KS-5143/ORA
2 831 Kč 2 340 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Balanční podložka 2 v 1 otevírá více možností senzorimotorického tréninku a terapie.

Detailní informace

Barva: Zelená
Momentálně nedostupné | KS-5143/ZEL
2 831 Kč
2 340 Kč bez DPH
Barva: Oranžová
Momentálně nedostupné | KS-5143/ORA
2 831 Kč
2 340 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Dynair Pro Togu je všestranná balanční podložka kterou lze použít z obou stran. Z jedné strany má tato nestabilní plocha plastovou desku opatřenou protiskluzovým povrchem a z druhé strany vzduchový balanční polštář. Nášlapná balanční plocha Dynair PRO je určena k procvičení rovnováhy, stability a koordinace. Při cvičení dochází k posílení a rozvoji svalů dolních a horních končetin, ale také k posilování hýžďových a břišních svalů. Slouží především pro posílení hlubokých stabilizačních svalů. Pravidelné cvičení napomáhá k odstranění svalového napětí, zlepšuje tělesnou zdatnost a pohybové dovednosti a především je důležité pro psychickou pohodu a duševní rovnováhu.

Tuto podložku lze rovněž použít pro trénování moderní golfové techniky. Nestabilní plocha dokonale napodobuje různé povrchy na golfovém hřišti. U Dynairu PRO můžete přifouknutím plynule regulovat všechny stupně fyzické zdatnosti a obratnosti. 

Rozměry:  36 x 10 cm

Příslušenství:  Hustilka

Hmotnost:  2 000 g

Nosnost:  150 kg

Velmi kvalitní výrobek německé firmy TOGU splňuje přísné normy EU pro tyto produkty. Tyto výrobky jsou latex-free a bez zakázaných ftalátů (směrnice EU 2005/84/EC). Materiál Ruton je bez zápachu a je velmi pevný.